м. Київ, вул. Деміївська, 13,
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 30
+38 050 328 10 29
+38 098 328 10 29
angiosurgery.iurs@gmail.com
Кандидат медичних наук,
судинний хірург, лікар вищої категорії
Орлов Антон Геннадійович

м. Київ,
вул. Деміївська, 13,
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 30
+38 050 328 10 29
+38 098 328 10 29
angiosurgery.iurs@gmail.com
Кандидат медичних наук,
судинний хірург, лікар вищої категорії
Орлов Антон Геннадійович
 

СТЕНТУВАННЯ ЯК ВИД АНГІОПЛАСТИКИ ПРИ ОБЛІТЕРУЮЧОМУ АТЕРОСКЛЕРОЗІ АРТЕРІЙ НИЖНІХ КІНЦІВОК

Що таке стентування судин?
Детально про облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, причини, симптоми та способи його лікування ви можете почитати тут.
Стентування судин – це процедура відновлення нормального току крові в артерії спеціальною сіткою, яка допомагає відновити просвіт враженої судини. Дана процедура проводиться, як правило, за умови наявності просвіту не менше 50% відсотків та невеликої довжини враженої ділянки судини.
Стентування є одним із мініанвазивних способів лікування облітеруючого атеросклерозу, який дозволяє уникнути більш серйозних хірургічних втручань за умови своєчасного звернення до ангіолога чи судинного хірурга.
Як проходить операція стентування нижніх кінцівок?
Стентування є складовою ангіопластики як більш комплексної процедури відновлення просвіту судини і проводиться за необхідності як другий етап, після прочищення просвіту судини від накопичених на її стінках холестеринових бляшек.
Справа в тому, що накопичення на стінках судин, можуть призвести до формування сполучної тканини та втрати стінками судини на враженій ділянці своїх еластичних властивостей. Для того, щоб усунути ці негативні наслідки, слідом за прочищенням судини, необхідно вжити додаткових заходів, до яких і відноситься стентування.
Сама операція проводиться малоінвазивно. Через прокол на нозі в судину вводиться катетер за допомогою якого стент доставляється в уражене місце судини, де він встановлюється. Весь процес відстежується за допомогою використання рентгенівських променів.
Операція є безболісною, проводиться спеціалізованим високоточним обладнанням в спеціально обладнаній операційній.
Реабілітація пацієнтів, після операції стентування.
Зважаючи на малоінвазивний характер операції стентування артерій нижніх кінцівок, за умови професійного виконання оперативного втручання єдиним зовнішнім слідом від проведення операції є прокол на нозі близько 2 мм.
Зважаючи на це пацієнт фактично не потребує класичної післяопераційної реабілітації. Основні рекомендації після проведеної операції, які надаються судинним хірургом стосуються головним чином способу життя та загальних рекомендацій.
Якщо у Вас або Ваших близьких було діагностовано облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок, або Вам рекомендована процедура стентування, Ви можете зв’язатися з лікарем Орловим Антоном Геннадійовичем заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за зазначеними телефонами.
Записатися на прийом
© Всі права на тексти, фото і відео матеріали належать доктору Орлову Антону Геннадійовичу. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при наявності гіперпосилання на цей сайт.
Замовте дзвінок і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
або зателефонуйте нам:
+38 098 328 10 29